+9 0422 325 93 21 info@sun-export.com
img
Hakkımızda

Sun Export Dış Ticaret Ltd. yıllardır yapmakta olduğumuz dış ticaret faaliyetlerinden edindiğimiz deneyimleri, Türk firmalarının gelişen dünya pazarlarında başarılı, etkin ve verimli faaliyet göstermelerine destek olmak amacıyla 2018 de kurulmuştur.

Neden Biz

Dış Ticaret Danışmanlığı hizmetlerimizde firmalarımızın uluslararası pazarlarda etkin ve verimli olabilmesi için firmanızı dış ticarete hazırlıyor, bu anlamda birkaç dilde web sayfası, sosyal medya hesapları, yabancı dilde ürün kataloğu, fiyat listesi vb. gibi birçok hazırlığınızı tamamlamaya destek oluyoruz. Ayrıca yurtdışı Pazar araştırması ve ihracata yönelik data elde etme konularında da siz değerli firmalarımıza yardımcı oluyoruz.

Ayrıcalıklarımız

İhracat süreçlerini birçok yöntem ile yürütebiliyoruz, arzu eden firmalar kendi ekibi oluşturabildiği gibi, biz de dış ticaretin yönetimini firmamız üzerinden sağlayabiliyoruz. Üretici yada tedarikçi firmalar doğrudan kendi ihracat yapabildiği gibi yada arzu ederse ihraç kayıtlı olarak bizim tarafımızdan da ihracatlar gerçekleştirilebiliyor.

540 +

Yıllık İşlem Hacmi

28 +

Ülkeye İthalat ve İhracat

13 +

Yıllık deneyim

İhracat Danışmanlığı Hizmetlerimiz;

İhracat Danışmanlığı Hizmetlerimiz;